0585007008

תושבי הרצליה שנאלצים להחליף שלוש אוטובוסים כדי להגיע מנתב"ג להרצליה, יכולים להגיע ליעדם באמצעות הסעה אחת תוך חיסכון משמעותי בזמן וכסף
Facebook
WhatsApp

הזמנת הסעה מראש מנתב"ג אל ביתכם בהרצליה

מעתה הנוסעים יוכלו להזמין הסעה מראש מנתב"ג אל ביתכם בהרצליה, רעננה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון והסביבה.

מסלול נסיעה חדש

ההסעה הפרטית של חברת טיולית, מגיעה בנסיעה ישירה להרצליה בלי עצירות בדרך. זוהי בשורה דרמטית לתושבי האזור, ומשמעותה שהנוסעים מנתב"ג יוכלו להגיע ליעדם בהרצליה תוך חיסכון כסף משמעותי וקיצור זמן הנסיעה.

מסלול הנסיעה החדש מאפשר רווחה גדולה לתושבי הרצליה שנאלצו עד כה להשתמש ברכבם הפרטי, באוטובוס, או ברכבת כדי להגיע מנתב"ג להרצליה.

כמו כן, תושבי השרון והצפון הנוהגים להחנות את רכבם באזור התעשייה בהרצליה, יוכלו מעתה להגיע הישר לאזור התעשייה באמצעות הסעה נוחה ומהירה ואז להמשיך עם רכבם לביתם.

נגישות תחבורתית לתושבי השרון אל נתב"ג

בשורה אדירה לתושבי אזור השרון

החלטת החברה צפויה לאפשר נגישות תחבורתית לתושבי השרון אל נתב"ג, וכן לאיירפורט סיטי. נוסעים יוכלו כעת להזמין הסעה בתחנת נתב"ג ולרדת ישירות בתחנת הרצליה.

פניות רבות מתושבי הרצליה הביאו לידיעת החברה על הקושי שיש כיום עם אמצעי התחבורה הקיימים.

אחרי ציפייה רבה הצליחו בחברת טיולית למצוא את הדרך לאפשר את קיום ההסעה במסלולים החדשים והנגישים כבר מתחילת 2021, על מנת לקדם את החזון להנגיש את התחבורה האיכותית והיעילה לכולם.

יבוצעו נסיעות הסעה מהירות לתחנות השרון מה שיפתח אפשרויות חדשות לתושבים.

הנה כמה קישורים שימושיים:

תוכן עניינים

חברת הסעות ומוניות 4U בישראל

שירות הסעות לנתבג מכל חלקי הארץ במחירים שווים לכל כיס, הזמנת הסעה מראש מביתכם לשדה התעופה בן גוריון במיניבוס מפואר ומרווח מראש בשיחת טלפון או הודעת וואטסאפ

קרא עוד »

מונית נגישה לנכים עם כיסא גלגלים בישראל

מהי מונית נגישה? מונית נגישה היא מונית המתקיימות בה לפחות 4 דרישות לתקנות שוויון זכויות לנכים עם מוגבלות, ולכן מקבל בעת הזכות הציבורית הנחה משמעותית מאוד בקניית הזכות הציבורית ממשרד התחבורה. רשות הרישוי תסמן ברישיון הרכב כי מדובר במונית נגישה.

קרא עוד »

מונית 5 מושבים תל אביב

חברת 4u היסעים היא עסק שמספק שירותי הסעות של מוניות 5 מושבים בתל אביב. כולל הסעות תיירות, הסעות מתל אביב לשדה התעופה-נתב"ג, הסעות פרטיות לקבוצות, והסעות לאירועים. מונית 5 מקומות מיועדת למשפחה או קבוצת נוסעים.

קרא עוד »

מונית 5 מושבים ירושלים

חברת 4u היסעים היא עסק שמספק שירותי הסעות של מוניות 5 מושבים בירושלים. כולל הסעות תיירות, הסעות מירושלים לשדה התעופה-נתב"ג, הסעות פרטיות לקבוצות, והסעות לאירועים. מונית 5 מקומות מיועדת למשפחה או קבוצת נוסעים.

קרא עוד »

מונית 5 מושבים חיפה

חברת 4u היסעים היא עסק שמספק שירותי הסעות של מוניות 5 מושבים בחיפה. כולל הסעות תיירות, הסעות מחיפה לשדה התעופה-נתב"ג, הסעות פרטיות לקבוצות, והסעות לאירועים. מונית 5 מקומות מיועדת למשפחה או קבוצת נוסעים.

קרא עוד »

מוניות 5 מושבים רעננה

חברת 4u היסעים היא עסק שמספק שירותי הסעות של מוניות 5 מושבים ברעננה. כולל הסעות תיירות, הסעות מרעננה לשדה התעופה-נתב"ג, הסעות פרטיות לקבוצות, והסעות לאירועים. מונית 5 מקומות מיועדת למשפחה או קבוצת נוסעים.

קרא עוד »

מוניות 5 מושבים הוד השרון

חברת 4u היסעים היא עסק שמספק שירותי הסעות של מוניות 5 מושבים בהוד השרון. כולל הסעות תיירות, הסעות מהוד השרון לשדה התעופה-נתב"ג, הסעות פרטיות לקבוצות, והסעות לאירועים. מונית 5 מקומות מיועדת למשפחה או קבוצת נוסעים.

קרא עוד »

מוניות 5 מושבים כפר סבא

חברת 4u היסעים היא עסק שמספק שירותי הסעות של מוניות 5 מושבים בכפר סבא. כולל הסעות תיירות, הסעות מכפר סבא לשדה התעופה-נתב"ג, הסעות פרטיות לקבוצות, והסעות לאירועים. מונית 5 מקומות מיועדת למשפחה או קבוצת נוסעים.

קרא עוד »

מוניות 5 מקומות רמת השרון

חברת 4u היסעים היא עסק שמספק שירותי הסעות של מוניות 5 מושבים ברמת השרון. כולל הסעות תיירות, הסעות מרמת השרון לשדה התעופה-נתב"ג, הסעות פרטיות לקבוצות, והסעות לאירועים. מונית 5 מקומות מיועדת למשפחה או קבוצת נוסעים.

קרא עוד »

מוניות 5 מקומות ראשון לציון

חברת 4u היסעים היא עסק שמספק שירותי הסעות של מוניות 5 מושבים בראשון לציון. כולל הסעות תיירות, הסעות מראשון לציון לשדה התעופה-נתב"ג, הסעות פרטיות לקבוצות, והסעות לאירועים. מונית 5 מקומות מיועדת למשפחה או קבוצת נוסעים.

קרא עוד »

מוניות 5 מקומות חולון

חברת 4u היסעים היא עסק שמספק שירותי הסעות של מוניות 5 מושבים בחולון. כולל הסעות תיירות, הסעות מחולון לשדה התעופה-נתב"ג, הסעות פרטיות לקבוצות, והסעות לאירועים. מונית 5 מקומות מיועדת למשפחה או קבוצת נוסעים.

קרא עוד »

מוניות 5 מושבים בת ים

חברת 4u היסעים היא עסק שמספק שירותי הסעות של מוניות 5 מושבים בבת ים. כולל הסעות תיירות, הסעות מבת ים לשדה התעופה-נתב"ג, הסעות פרטיות לקבוצות, והסעות לאירועים. מונית 5 מקומות מיועדת למשפחה או קבוצת נוסעים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן