0585007008

חוות דעת על תחנת מוניות הדר עם

הזמנת מוניות ספיישל לנסיעה פרטית מתחנת מוניות "הדר עם" הנמצאת במושב הדר עם באזור השרון ושייך למועצה אזורית עמק חפר. כאן אנו מביאים חוות דעת ומידע נוסף על התחנה שיהיה שימושי עבורכם ברגע שאתם צריכים להזמין מונית לנתב"ג, לנסיעה בינעירונית, משלוח באמצעות מונית, לטיולים, אירועים, וכל מטרה אחרת.
Facebook
WhatsApp

תוכן עניינים

להזמין מונית במושב הדר עם

מוניות הדר עם היא תחנת מוניות במושב הממוקם בעמק חפר צפונית לעיר נתניה. תחנת המוניות הוקמה על ידי מספר שותפים שהם גם נהגי מוניות וותיקים ומנוסים. כמו רוב תחנות המוניות בישראל, גם תחנת המוניות במושב הדר עם מעניקה שירותי נסיעות לנתב"ג ולכל חלקי הארץ ללקוחות פרטיים או עסקיים.

מוקד ההזמנות של התחנה פועל 24 שעות ביממה כדי שאתם תוכלו להתקשר כדי לשאול או להתייעץ לגביי כל נושא שקשור להזמנת מונית או הסעה.

איזה דגמי מוניות ניתן להזמין?

חברת המוניות הדר עם מציעה ללקוחותיה סוגים שונים של כלי רכב. בהתאם למספר הנוסעים, הם יכולים לבחור כלי רכב בזמן הזמנת המונית

 סוגי הרכב השונים המוצעים הם: 

מונית מדגם סדאן 4 דלתות

הזמנת מוניות מדגם משפחתי עם תא מטען בגודל בינוני המתאים לנסיעה של 4 מבוגרים עם 2 מזוודות גדולות או 2 מבוגרים עם 4 מזוודות גדולות, ברכב משפחתי "רגיל" מקום לנוסעים מגיע על חשבון מקום למטען ולהפך. במידה ויש לכם הרבה מטען, זה יהיה בלתי אפשרי להסיע 4 נוסעים מעל גיל 10. הזמנת מונית ספיישל רגילה מתאימה לנסיעות קצרות בתוך העיר או לנסיעות בינעירוניות של עד 3 מבוגרים. מונית ספיישל מדגם סדאן משפחתי היא המונית הנפוצה ביותר בישראל וכמו שאתם ייודעים תוכלו להזמין מונית מדגם כזה מכל תחנת מוניות או אפליקציית מוניות בישראל.

מונית גדולה מדגם וואן לנתב"ג

הכירו את המונית הגדולה המתאימה במיוחד בנסיעות לשדה התעופה בן גוריון. הזמנת מונית גדולה מתאימה מאוד למשפחות גדולות כאשר מספר הנוסעים גדול מ-4. במונית וואן גדולה ניתן להסיע עד 10 נוסעים אך בניגוד למונית רגילה, במונית גדולה אתם מקבלים תא מטען ענק המתאים להעמסה של עד 10 מזוודות מבלי לפגוע במקום לנוסעים בדרך כלל. אם אתם טסים לחופשת סקי או לטיול אופניים בחו"ל אתם צריכים להזמין מונית גדולה כדי שיהיה ניתן להכניס למונית הכל בקלות מבלי לפגוע בבטיחות הנוסעים.

מונית נגישה עם מעלון

מוניות נגישות מתאימות לאנשים המוגבלים בניידות. כלומר, המונית הנגישה מתאימה גם לנכים וגם לקשישים המתקשים להיכנס או לצאת מרכב רגיל מפני שהם משתמשים בכיסא גלגלים או מפני שיש להם מגבלה פיזית שאינה מאפשרת תנועה מלאה. קיימים מספר דגמי מוניות נגישות בישראל, לדוגמא: מרצדס V קלאס, פולקסווגן קאדי, פולקסווגן טרנספורטר, סיטרואן ברלינגו ועוד. . המונית הנגישה הנוחה ביותר היא כנראה המרצדס V קלאס מפני שהדגם מציע חלל פנים ענק המאפשר נסיעה נוחה ובטוחה.

מונית סטיישן עם גגון

יתרונותיו של רכב מדגם סטיישן ברורים, תא המטען הענק מאפשר הכנסת מזוודות או כל ציוד בקלות ללא קושי. ולכן היתרון הברור של הזמנת מונית מדגם סטיישן בא לידי ביטוי במידה ואתם נוסעים לנתב"ג או צריכים להעביר ציוד או מטען כלשהו ממקום למקום. מבחינת תא הנוסעים אין כל הבדל לעומת מונית ספיישל רגילה. דגם נוסף הקיים בישראל הוא מונית מדגם סטיישן המציע גם "גגון" המאפשר לקשור ציוד רב או מזוודות על גג הרכב. השיטה הזאת כוללת חסרון גדול, המזוודות שלכם חשופות מפני שהם נמצאות מחוץ לרכב, כך שאם אתם נוסעים לנתב"ג בחורף ביום גשום, תצטרכו להזמין מונית גדולה המאפשרת את הכנסת כל הציוד לרכב, אחרת במידה ותחליטו לקשור את המזוודות שלכם על גג המונית כשתגיעו לנתב"ג אתם תמצאו מזוודות רטובות וספוגות מים. אתם לא תרצו להתחיל כך את הטיול שלכם בחו"ל.

מאפיינים חשובים של תחנת מוניות הדר עם:

  • הזמנת מונית בלילה – זמינים 24 שעות
  • הזמנת מוניות גדולות מדגם מיניוואן
  • הזמנת מונית לנכים ואנשים מוגבלים בניידות 
  • אפשרות לכיסא בטיחות לתינוק
  • הזמנת מוניות לנתב"ג עם מספר עצירות לפי בקשה מראש 
  • מחירים מוזלים בהזמנת מונית מראש לשדה התעופה בן גוריון

מחירים משתלמים והוגנים

מחיר הנסיעה נקבע על פי מונה או על פי מחיר קבוע מראש – ניתן לקבל הצעת מחיר לנסיעה בשיחת טלפון למוקד ההזמנות של התחנה. מחירי התחנה סבירים ותחרותיים ביחס למחירי המוניות בישראל. 

ניתן לשלם באשראי לנהג המונית

אם אתם מאלה שלא אוהבים להשתמש במזומן תוכלו להשתמש בכרטיס האשראי שלכם כדי לשלם עבור הנסיעה או באפליקציית ביט המאפשר תשלום נוח בלחיצת כפתור.

מנהלי תחנת המוניות הדר עם מבקשים לציין שבמידה ומחיר נסיעה נקבע מראש הנהגים יהיו רשאים לגבות רק את הסכום שסוכם במועד הזמנת המונית. תוספת למחיר הנסיעה תהייה במידה והנוסעים יכניסו שינויים להזמנה כמו שינוי מסלול או בקשה חריגה אחרת.  

הזמנת מונית מנתב"ג 

ראיתם לאחרונה את התור בנתב"ג? לא התור לצ'ק אין, אני מתכוון לתור של המוניות. . אם אתם רוצים להימנע מהתור והמתנה ארוכה למונית פנויה שתיקח אתכם הבייתה, תוכלו להזמין מונית מנתב"ג מראש מתחנת מוניות הדר עם. הזמנת המונית כוללת מעקב של הנהג אחרי שעת הנחיתה של הטיסה שלכם כדי להימנע מעיכובים מיותרים של הנהג או שלכם. 

פוסטים נוספים מהבלוג שלנו:

הנה כמה קישורים שימושיים:

השכרת זכות ציבורית למונית ב-2024

זכות ציבורית להשכרה – השכרת מספר מונית

זכות ציבורית להשכרה – כמה עולה השכרת מספר מונית? השכרת היתר מאפשר לנהג מונית להסיע נוסעים תמורת תשלום. זכות ציבורית למונית היא היתר שניתן על ידי משרד התחבורה בישראל לנהגי מוניות, ומאפשר להם לקבל כסף כחוק על שירות נסיעות של מוניות ספיישל.

קרא עוד »
ואן שחור מול שלט עם טקסט בעברית עליו. השלט מפרסם את שירותי ההסעות של חברת "הסעות 4U".

כיצד אוכל למצוא חברת הסעות אמינה בעיר שלי ב-2024?

אם אתם זקוקים לשירותי הסעות בעיר שלכם, כדאי לכם לעקוב אחרי הטיפים הבאים. מומלץ שתמצאו חברת הסעות אמינה. חברת הסעות אמינה תספק שירות מקצועי ובטיחותי, במחיר הוגן. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא חברת הסעות אמינה בעיר שלכם ב-2024.

קרא עוד »

סקירה של חברת מוניות הדר רמת גן

מוניות הדר רמת גן ידועים כאלה שעושים הכל למען הלקוחות שלהם, ומעניקים להם בכל נסיעה נוחות מקסימלית ונהגים ידידותיים שנותנים מעצמם 100% כדי לענות על כל הבקשות והדרישות שלכם. מרגע היציאה מהבית ועד ההגעה לשדה התעופה בן גוריון אתם בידיים טובות, ואתם יכולים לדעת בביטחון שתגיעו לנתב"ג בזמן.

קרא עוד »

הסעות לדרום מהרכבת

עקב עלייה דרסטית במספר הנוסעים, החליטה חברת הסעות טיולית על הקמת מסלול נסיעה חדש מרכבת ההגנה בתל אביב לדרום הארץ לרבות אזור ירושלים

קרא עוד »

הסעה מנתב"ג להרצליה

תושבי הרצליה שנאלצים להחליף שלוש אוטובוסים כדי להגיע מנתב"ג להרצליה, יכולים להגיע ליעדם באמצעות הסעה אחת תוך חיסכון משמעותי בזמן וכסף

קרא עוד »

הסעות טיולית

הסעה בטיולית היא הסעה מיוחדת הזמינה אך ורק לרשות המזמינים תמורת תשלום מוסכם מראש בין הצדדים. טיולית היא רכב השוקל מעל 4 טון וקיבל היתר להסעת נוסעים בשכר

קרא עוד »

שירותי הסעה ותיירות לנתב"ג

מתן שירותי הסעה ותיירות לנתב"ג, חברת היסעים טיולית בעלת ותק של 7 שנים בהעברת נוסעים מנתב"ג או לנתב"ג, לנהגי החברה רישיון להסעה בשכר מאת משרד התחבורה, והם מורשים להסיע על פי תקנות משרד התחבורה לשנת 2021.
כל כלי הרכב של החברה עונים לכל דרישות הרישוי והחוק כולל ביטוח מתאים

קרא עוד »
דילוג לתוכן