0585007008

נפלו על הראש: מונית לשדה התעופה במחיר מוזל

צרכנים רבים בישראל מחפשים דרכים לחסוך כסף בעת נסיעה לשדה התעופה בן גוריון. אחת האפשרויות הפופולריות היא להזמין מונית במחיר מבצע מוזל

האם אפשר למצוא מוניות לשדה התעופה במחיר זול?

תוכן עניינים

מוניות לשדה התעופה בישראל במחיר מבצע היא דרך טובה לחסוך כסף. עם זאת, אתם צריכים לקחת בחשבון את כל הגורמים הרלוונטיים לפני שאתם מזמינים מונית במחיר זול מדי.

טסים לחו"ל בקרוב? מחפשים לחסוך כסף בנסיעה עם מונית לנתב"ג? ובכן, אתם לא לבד. רבים מלקוחותינו עושים מאמצים רבים להזמין מונית לשדה התעופה בישראל במחיר זול משמעותית ממחיר המחירון הנקוב במשרד התחבורה או ברשות שדות התעופה.

באותו נושא: כדאי לכם לקרוא על מהפכה במחירי המוניות לשדה התעופה בישראל (הקישור נפתח בחלון חדש)

אחת האפשרויות הפופולריות היא לחפש בגוגל פרסומים ואתרים של חברות מוניות המפרסמות מבצעים ונסיעות לנתב"ג במחירים נמוכים לא הגיוניים.

גורם אחד שכדאי לקחת בחשבון הוא המחיר הנקוב. מוניות לשדה התעופה במחיר זול לעתים קרובות מציעות מחיר נקוב נמוך יותר מאשר מוניות רגילות. עם זאת, חשוב לזכור כי המחיר הנקוב אינו כולל את כל התשלומים הנוספים, כגון תשלום עבור מזוודה או תשלום עבור נסיעה בשעות העומס.

מנהלי חברת המוניות egged4u.co.il שמו לב למגמה מסוכנת בשנה האחרונה כאשר נוסעים רבים מתפתים להזמין מונית לנתב"ג במחיר זול ולא הגיוני. לדוגמא: אם אתם גרים בצפון תל אביב והציעו לכם מונית ספיישל ל-4 נוסעים כולל מזוודות ב100 ש"ח אתם צריכים לדעת שמשהו כנראה לא תקין. 

אז מה כדאי לכם לקחת בחשבון לפני שאתם מזמינים מונית לנתב"ג בזול?

כדאי לשים לב למחיר "הקבוע" שמציעים לכם אם הוא נמוך מדי. חברות מוניות לשדה התעופה בישראל המציעים מחיר זול מדי – אם אתם חושדים שקיבלתם מחיר נסיעה לא הגיוני חשוב לזכור שזול זה יקר.

נהג המונית לא פראייר, בסיום הנסיעה הוא עלול לדרוש תוספות מחיר עבור מזוודות, נוסעים נוספים, ועוד דברים שלא חשבתם עליהם. סכמו בטלפון הכל מראש עם הסדרן והקליטו את השיחה אם יש צורך.

מהו המיקום של תחנת המוניות? אם תזמינו מתחנת מוניות אשר ממוקמת רחוק מביתכם ייתכן ותצטרכו לשלם מחיר יקר יותר רק מפני שהנהג צריך לעבור דרך ארוכה כדי להגיע עד הבית שלכם. הזמינו מונית לנתב"ג רק מתחנת מוניות קרובה או תחנת מוניות אשר מתמחה בנסיעות לנתב"ג.

שירות הלקוחות: חברות מוניות אשר נחשבות "מוזלות" ומציעות שירותי מוניות לשדה התעופה בישראל במחיר זול באופן משמעותי ממחיר המחירון לעתים קרובות מציעות שירות לקוחות פחות טוב מאשר חברת מוניות רגילות. כתוצאה מכך, ייתכן שתתקלו בקשיים אם תצטרכו לשנות משהו בהזמנה, או לקבל מענה מהיר. 

נקודה חשובה נוספת: חברות מוניות "לואו קוסט" שמציעות נסיעות לנתב"ג במחיר זול עלולות לבטל לכם את המונית ברגע האחרון ללא התרעה מראש, ולכן לא יהיה עם מי לדבר.

הנה כמה טיפים להזמנת מונית לנתב"ג במחיר זול:

בצעו השוואת מחירים בין מספר תחנות מוניות

קראו המלצות וביקורות על חברות מוניות שונות לפני שאתם מזמינים מונית לשדה התעופה

הזמינו מונית לפחות יומיים מראש כדי להבטיח את מקומכם

לסיכום:

נהג מונית סביר עם רישיונות חוקיים וביטוח בתוקף לא יכול להרשות לעצמו להסיע נוסעים במחיר כזה. מנהלי התחנה החליטו להרים את הכפפה ולהזהיר את קהל הצרכנים בישראל מפני "מוניות" או רכבים לא חוקיים אחרים אשר מתחזים למוניות מורשות כאשר בפועל מדובר בחאפרים שיגיעו לאסוף אתכם עם הרכב הפרטי שלהם.

בוחרים שירותי מוניות מובילים בכל חלקי הארץ:

פוסטים נוספים מהבלוג שלנו:

דילוג לתוכן