0585007008

מונית 6 מושבים בישראל ב-2024

בישראל, מוניות 6 מושבים פופולריות במיוחד עבור נסיעות לנתב"ג. הן מספקות מקום ישיבה מרווח לכל הנוסעים, כולל מזוודות. מחירי הנסיעה במונית 6 מושבים בישראל משתנים בהתאם לחברה, ונקבע על פי מרחק וזמן הנסיעה. בדרך כלל, מחיר הנסיעה במונית מסוג ואן זול יותר ממחיר נסיעה ב-2 מוניות רגילות.

מוניות 6 מושבים בישראל - רכבים מסוג ואן

תוכן עניינים

הזמנת רכבים גדולים מסוג ואן:

  • מרצדס V קלאס
  • טויוטה סיינה
  • קיה קרניבל
  • סיטרואן ג'מפי
  • פולקסווגן טרנספורטר
  • יונדאי i800
  • רנו טראפיק
  • פורד טרנזיט

אנו מציעים מגוון דגמי מוניות עם 6 מקומות ישיבה לנוסעים. כלי רכב אלו מציעים מרווח גדול יותר מאשר מוניות רגילות, וכוללים בדרך כלל תא מטען גדול.

קראו עוד חדשות צרכנות באתר 4U:

יתרונות מוניות 6 מושבים בישראל כוללים:

חיסכון בעלויות הנסיעה: מחיר נסיעה במונית 6 מושבים אטרקטיבי ושווה יותר ממחיר נסיעה בשתי מוניות רגילות.

זמינות מיידית: חברת מוניות 4U מאפשרת הזמנת מוניות 6 מושבים באופן מיידי.

נוחות: מוניות 6 מושבים מספקות מקום ישיבה מרווח לכל הנוסעים, כולל מקום לרגליים ולכבודה.

ניתן להזמין מונית 6 מושבים מראש או על פי דרישה.

ניתן להתאים את הנסיעה לצרכים של הנוסעים.

קראו עוד כתבות צרכנות באתר 4U:

שירותי הסעות ומוניות שאנו מספקים:

תוכן עניינים

מוניות 5 מקומות רמת השרון

חברת 4u היסעים היא עסק שמספק שירותי הסעות של מוניות 5 מושבים ברמת השרון. כולל הסעות תיירות, הסעות מרמת השרון לשדה התעופה-נתב"ג, הסעות פרטיות לקבוצות, והסעות לאירועים. מונית 5 מקומות מיועדת למשפחה או קבוצת נוסעים.

קרא עוד »

מוניות 5 מקומות ראשון לציון

חברת 4u היסעים היא עסק שמספק שירותי הסעות של מוניות 5 מושבים בראשון לציון. כולל הסעות תיירות, הסעות מראשון לציון לשדה התעופה-נתב"ג, הסעות פרטיות לקבוצות, והסעות לאירועים. מונית 5 מקומות מיועדת למשפחה או קבוצת נוסעים.

קרא עוד »

מוניות 5 מקומות חולון

חברת 4u היסעים היא עסק שמספק שירותי הסעות של מוניות 5 מושבים בחולון. כולל הסעות תיירות, הסעות מחולון לשדה התעופה-נתב"ג, הסעות פרטיות לקבוצות, והסעות לאירועים. מונית 5 מקומות מיועדת למשפחה או קבוצת נוסעים.

קרא עוד »

מוניות 5 מושבים בת ים

חברת 4u היסעים היא עסק שמספק שירותי הסעות של מוניות 5 מושבים בבת ים. כולל הסעות תיירות, הסעות מבת ים לשדה התעופה-נתב"ג, הסעות פרטיות לקבוצות, והסעות לאירועים. מונית 5 מקומות מיועדת למשפחה או קבוצת נוסעים.

קרא עוד »

מוניות 5 מושבים פתח תקווה

חברת 4u היסעים היא עסק שמספק שירותי הסעות של מוניות 5 מושבים בפתח תקווה. כולל הסעות תיירות, הסעות מפתח תקווה לשדה התעופה-נתב"ג, הסעות פרטיות לקבוצות, והסעות לאירועים. מונית 5 מקומות מיועדת למשפחה או קבוצת נוסעים.

קרא עוד »

מוניות 5 מושבים אשדוד

חברת 4u היסעים היא עסק שמספק שירותי הסעות של מוניות 5 מושבים באשדוד. כולל הסעות תיירות, הסעות מאשדוד לשדה התעופה-נתב"ג, הסעות פרטיות לקבוצות, והסעות לאירועים. מונית 5 מקומות מיועדת למשפחה או קבוצת נוסעים.

קרא עוד »

מוניות 5 מושבים רמת גן

חברת 4u היסעים היא עסק שמספק שירותי הסעות של מוניות 5 מושבים ברמת גן. כולל הסעות תיירות, הסעות מרמת גן לשדה התעופה-נתב"ג, הסעות פרטיות לקבוצות, והסעות לאירועים. מונית 5 מקומות מיועדת למשפחה או קבוצת נוסעים.

קרא עוד »

מוניות 5 מקומות הרצליה

חברת 4u היסעים היא עסק שמספק שירותי הסעות של מוניות 5 מושבים בהרצליה. כולל הסעות תיירות, הסעות מהרצליה לשדה התעופה-נתב"ג, הסעות פרטיות לקבוצות, והסעות לאירועים. מונית 5 מקומות מיועדת למשפחה או קבוצת נוסעים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן